nl
Inloggen
0

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.



Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

Neem contact op
Hulp nodig?
Live Chat
Let op! maandag 31 december 2018 zal IPC-Online gesloten zijn in verband met activiteiten, nieuwe bestellingen kunnen pas 2 januari 2019 verzonden worden! Excuses voor het ongemak.
Subcategorieën
Product filters
Gebruik de onderstaande filters om bij het juiste product uit te komen
0
Onbeperkt
 


Bezig met laden...
Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden!
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 5 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 5 x 10/100BaseT(X)
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

 
  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST connectors)
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x support
  • Broadcast storm protection
  • DIN-rail mounting ability
  • -10 to 60°C operating temperature range
The EDS-205/208 series of industrial Ethernet switches are entry-level industrial 5 and 8-port Ethernet switches that support IEEE 802.3/802.3u/802.3x with 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDIX auto-sensing RJ45 ports. The EDS-205/208 switches are rated to operate at temperatures ranging from -10 to 60°C, and are rugged enough for any harsh industrial environment. The switches can be easily installed on a DIN-rail as well as in distribution boxes. The DIN-rail mounting capability, wide operating temperature, and the IP30 housing with LED indicators make the plug-and-play EDS-205/208 switches easy to use and reliable.

Specificaties

EDS-205 / EDS-208 Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
  IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
  IEEE 802.3x for Flow Control
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size 1 K
Packet Buffer Size 512 kbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode)
Optical Fiber
Table  
Power Requirements
Input Voltage EDS-205: 24 VDC (12 to 48 VDC), single input
  EDS-208 Series: 24 VDC (12 to 45 VDC), single input
Input Current EDS-205: 0.11 A @ 24 V
  EDS-208: 0.12 A @ 24 V
  EDS-208-M: 0.2 A @ 24 V
Overload Current Protection 1.1 A
Connection 1 removable 3-contact terminal block
Reverse Polarity Protection Present
Physical Characteristics
Housing Plastic
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-205: 24.9 x 100 x 86.5 mm (0.98 x 3.94 x 3.41 in)
  EDS-208 Series: 40 x 100 x 86.5 mm (1.57 x 3.94 x 3.41 in)
Weight EDS-205: 135 g (0.30 lb)
  EDS-208 Series: 170 g (0.38 lb)
Installation DIN-rail mounting
Environmental Limits
Operating Temperature -10 to 60°C (14 to 140°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety EDS-205: UL 508, EN 60950-1
  EDS-208 Series: UL 508
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
  IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
  IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
  IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
  IEC 61000-4-6 CS: 3 V
  IEC 61000-4-8
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-205: 3,915,945 hrs
  EDS-208: 401,624 hrs
  EDS-208-M-SC/ST: 368,353 hrs
Standard Telcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
 
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
  •  
€ 62,95 ex btw
Gratis verzonden
2 tot 3 weken levertijd
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 5 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 4 x 10/100BaseT(X)
  • 1 x 10/100BaseFX multi mode
  • Aluminum housing
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • IP30 aluminum housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class 1 Div. 2/ATEX Zone 2), Transportation (NEMA TS2/ EN 50121-4/e-Mark), and maritime environments (DNV/GL/LR/ABS/ NK)
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The Moxa EDS-205A/208A series are 5 and 8-port industrial Ethernet switches that support IEEE 802.3 and IEEE 802.3u/x with 10/100M full/ half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing. The Moxa EDS-205A/208A switches provide 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC) redundant power inputs that can be connected simultaneously to live AC/DC power sources. These switches have been designed for harsh industrial environments, such as in maritime (DNV/GL/LR/ABS/NK), rail wayside, highway, or mobile applications(EN 50121-4/NEMA TS2/e-Mark), or hazardous locations (Class I Div. 2, ATEX Zone 2) that comply with FCC, UL, and CE standards.

The Moxa EDS-205A/208A switches are available with a standard operating temperature range from -10 to 60°C, or with a wide operating temperature range from -40 to 75°C. All models are subjected to a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. In addition, the Moxa EDS-205A/208A switches have DIP switches for enabling or disabling broadcast storm protection, providing another level of flexibility for industrial applications.

Specificaties

Moxa EDS-205A / Moxa EDS-208A Series specificaties
Technology
StandardsIEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing TypeStore and Forward
Switch Properties
MAC Table SizeMoxa EDS-205A: 1 K
Moxa EDS-208A: 2 K
Packet Buffer SizeMoxa EDS-205A: 384 kbit
Moxa EDS-208A: 768 kbit
Interface
RJ45 Ports10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode)
DIP SwitchesEnable/Disable broadcast storm protection
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage12/24/48 VDC redundant dual inputs
Operating Voltage9.6 to 60 VDC
Input CurrentMoxa EDS-205A: 0.09 A @ 24 VMoxa EDS-205A-M/S: 0.1 A @ 24 V
Moxa EDS-208A: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-M/S: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-MM/SS: 0.15 A @ 24 V
Overload Current Protection1.1 A
Connection1 removable 4-contact terminal block
Reverse Polarity ProtectionPresent
Physical Characteristics
HousingAluminum
IP RatingIP30 protection
DimensionsMoxa EDS-205A Series: 30 x 115 x 70 mm (1.18 x 4.52 x 2.76 in)
Moxa EDS-208A Series: 50 x 114 x 70 mm (1.96 x 4.49 x 2.76 in)
WeightMoxa EDS-205A Series: 175 g (0.39 lb)
Moxa EDS-208A Series: 275 g (0.61 lb)
InstallationDIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating TemperatureStandard Models: -10 to 60°C (14 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
SafetyUL 508
Hazardous LocationUL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D,
ATEX Zone 2 Ex nA IIC T4 Gc
EMCEN 55032/24
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8
Traffic ControlNEMA TS2
Rail TrafficEN 50121-4
MarineMoxa EDS-205A: DNV, GL, LR, ABS, NK
Moxa EDS-208A: IEC 60945; Pending: DNV, GL, LR, ABS, NK
ShockIEC 60068-2-27
FreefallIEC 60068-2-32
VibrationIEC 60068-2-6
NotePlease check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
TimeMoxa EDS-205A Series: 3,040,784 hrs
Moxa EDS-208A Series: 2,701,531 hrs
StandardTelcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 74,95 ex btw
Gratis verzonden
Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden!
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 8 x 10/100BaseT(X)
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST connectors)
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x support
  • Broadcast storm protection
  • DIN-rail mounting ability
  • -10 to 60°C operating temperature range
The EDS-205/208 series of industrial Ethernet switches are entry-level industrial 5 and 8-port Ethernet switches that support IEEE 802.3/802.3u/802.3x with 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDIX auto-sensing RJ45 ports. The EDS-205/208 switches are rated to operate at temperatures ranging from -10 to 60°C, and are rugged enough for any harsh industrial environment. The switches can be easily installed on a DIN-rail as well as in distribution boxes. The DIN-rail mounting capability, wide operating temperature, and the IP30 housing with LED indicators make the plug-and-play EDS-205/208 switches easy to use and reliable.

Specificaties

EDS-205 / EDS-208 Series specificaties
Technology
StandardsIEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing TypeStore and Forward
Switch Properties
MAC Table Size1 K
Packet Buffer Size512 kbit
Interface
RJ45 Ports10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode)
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input VoltageEDS-205: 24 VDC (12 to 48 VDC), single input
EDS-208 Series: 24 VDC (12 to 45 VDC), single input
Input CurrentEDS-205: 0.11 A @ 24 V
EDS-208: 0.12 A @ 24 V
EDS-208-M: 0.2 A @ 24 V
Overload Current Protection1.1 A
Connection1 removable 3-contact terminal block
Reverse Polarity ProtectionPresent
Physical Characteristics
HousingPlastic
IP RatingIP30 protection
DimensionsEDS-205: 24.9 x 100 x 86.5 mm (0.98 x 3.94 x 3.41 in)
EDS-208 Series: 40 x 100 x 86.5 mm (1.57 x 3.94 x 3.41 in)
WeightEDS-205: 135 g (0.30 lb)
EDS-208 Series: 170 g (0.38 lb)
InstallationDIN-rail mounting
Environmental Limits
Operating Temperature-10 to 60°C (14 to 140°F)
Storage Temperature-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
SafetyEDS-205: UL 508, EN 60950-1
EDS-208 Series: UL 508
EMCEN 55032/24
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V
IEC 61000-4-8
ShockIEC 60068-2-27
FreefallIEC 60068-2-32
VibrationIEC 60068-2-6
NotePlease check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
TimeEDS-205: 3,915,945 hrs
EDS-208: 401,624 hrs
EDS-208-M-SC/ST: 368,353 hrs
StandardTelcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 92,95 ex btw
Gratis verzonden
2 tot 3 weken levertijd
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 8 x 10/100BaseT(X)
  • Aluminum housing
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • IP30 aluminum housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class 1 Div. 2/ATEX Zone 2), Transportation (NEMA TS2/ EN 50121-4/e-Mark), and maritime environments (DNV/GL/LR/ABS/ NK)
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The Moxa EDS-205A/208A series are 5 and 8-port industrial Ethernet switches that support IEEE 802.3 and IEEE 802.3u/x with 10/100M full/ half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing. The Moxa EDS-205A/208A switches provide 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC) redundant power inputs that can be connected simultaneously to live AC/DC power sources. These switches have been designed for harsh industrial environments, such as in maritime (DNV/GL/LR/ABS/NK), rail wayside, highway, or mobile applications(EN 50121-4/NEMA TS2/e-Mark), or hazardous locations (Class I Div. 2, ATEX Zone 2) that comply with FCC, UL, and CE standards.

The Moxa EDS-205A/208A switches are available with a standard operating temperature range from -10 to 60°C, or with a wide operating temperature range from -40 to 75°C. All models are subjected to a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. In addition, the Moxa EDS-205A/208A switches have DIP switches for enabling or disabling broadcast storm protection, providing another level of flexibility for industrial applications.

Specificaties

Moxa EDS-205A / Moxa EDS-208A Series specificaties
Technology
StandardsIEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing TypeStore and Forward
Switch Properties
MAC Table SizeMoxa EDS-205A: 1 K
Moxa EDS-208A: 2 K
Packet Buffer SizeMoxa EDS-205A: 384 kbit
Moxa EDS-208A: 768 kbit
Interface
RJ45 Ports10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode)
DIP SwitchesEnable/Disable broadcast storm protection
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage12/24/48 VDC redundant dual inputs
Operating Voltage9.6 to 60 VDC
Input CurrentMoxa EDS-205A: 0.09 A @ 24 VMoxa EDS-205A-M/S: 0.1 A @ 24 V
Moxa EDS-208A: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-M/S: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-MM/SS: 0.15 A @ 24 V
Overload Current Protection1.1 A
Connection1 removable 4-contact terminal block
Reverse Polarity ProtectionPresent
Physical Characteristics
HousingAluminum
IP RatingIP30 protection
DimensionsMoxa EDS-205A Series: 30 x 115 x 70 mm (1.18 x 4.52 x 2.76 in)
Moxa EDS-208A Series: 50 x 114 x 70 mm (1.96 x 4.49 x 2.76 in)
WeightMoxa EDS-205A Series: 175 g (0.39 lb)
Moxa EDS-208A Series: 275 g (0.61 lb)
InstallationDIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating TemperatureStandard Models: -10 to 60°C (14 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
SafetyUL 508
Hazardous LocationUL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D,
ATEX Zone 2 Ex nA IIC T4 Gc
EMCEN 55032/24
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8
Traffic ControlNEMA TS2
Rail TrafficEN 50121-4
MarineMoxa EDS-205A: DNV, GL, LR, ABS, NK
Moxa EDS-208A: IEC 60945; Pending: DNV, GL, LR, ABS, NK
ShockIEC 60068-2-27
FreefallIEC 60068-2-32
VibrationIEC 60068-2-6
NotePlease check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
TimeMoxa EDS-205A Series: 3,040,784 hrs
Moxa EDS-208A Series: 2,701,531 hrs
StandardTelcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 108,95 ex btw
Gratis verzonden
Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden!
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 5 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 4 x 10/100/1000BaseT(X)
  • 1 x combo 10/100/1000BaseT(X) of 100/1000BaseSFP poort
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Video's
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

 
  • Fiber optic options for extending distance and electrical noise immunity
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • Supports jumbo frame transmission up to 10 KB
  • Relay output warning for power failure and port break alarm
  • Broadcast storm protection
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The EDS-G205-1GTXSFP switches are equipped with 5 Gigabit Ethernet ports, respectively, and up to 2 fiber optic ports (one for EDS-G205-1GTXSFP series and two for EDS-G308-2 SFP series), making them ideal for applications that demand high bandwidth. The EDS-G205-1GTXSFP/ switches provide an economical solution for your industrial Gigabit Ethernet connections, and the built-in relay warning function alerts network managers when power failures or port breaks occur. In addition, the add-on 4-pin DIP switches can be used for controlling over the functions of broadcast protection, jumbo frame, IEEE 802.3az energy saving and 100/1000 SFP speed switching is ideal for easy on-site configuration for any industrial automation application. Two models are available in this series. One model has an operating temperature range of -10 to 60°C, and the other model has an extended operating temperature range of -40 to 75°C. Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-G205- 1GTXSFP switches can be installed easily on a DIN-rail or in distribution boxes.

Specificaties

Moxa EDS-G205-1GTXSFP Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseX
IEEE 802.3x for Flow Control
IEEE 802.3az for Energy-Efficient Ethernet
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size 8 K
Packet Buffer Size 1024 Kbit (EDS-G205-1GTXSFP Series), 4 Mbit (EDS-G308 Series)
Jumbo Frame Size 10 KB (EDS-G205-1GTXSFP Series), 9.6 KB (EDS-G308 Series)
Interface
RJ45 Ports 10/100/1000BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100/1000BaseSFP slot (SFP model)
DIP Switches One for port break alarm, one for Enable/Disable broadcast storm protection, jumbo frame, IEEE 802.3az energy saving and 100/1000 SFP speed switching
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Power Requirements
Input Voltage 12/24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage 9.6 to 60 VDC
Input Current EDS-G205-1GTXSFP: 0.14 A @ 24 V EDS-G308: 0.29 A @ 24 V
EDS-G308-2SFP: 0.31 A @ 24 V
Connection 1 removable 6-contact terminal block
Reverse Polarity Protection Present
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-G205-1GTXSFP Series: 29 x 135 x 105 mm (1.14 x 5.31 x 4.13 in)
EDS-G308 Series: 53 x 135 x 105 mm (2.08 x 5.31 x 4.13 in)
Weight EDS-G205-1GTXSFP Series: 290 g (0.64 lb)
EDS-G308 Series: 880 g (1.94 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: -10 to 60°C (14 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
Safety UL 508, EN 60950-1 (LVD)
Hazardous Location UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D,
ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8
Rail Traffic EN 50121-4
Marine DNV, ABS, LR, GL, NKK
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-G205-1GTXSFP Series: 2,823,446 hrs
EDS-G308 Series: 2,424,649 hrs
Standard Telcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Video's

Introducing the Next Generation of Industrial Ethernet Switches
EDS Switch Robustness Proven in Reliability Tests

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
  •  
€ 190,95 ex btw
Gratis verzonden
2 tot 3 weken levertijd
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 6 x 10/100BaseT(X)
  • 2 x 10/100BaseFX multi mode
  • SC connector
  • Aluminum housing
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • IP30 aluminum housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class 1 Div. 2/ATEX Zone 2), Transportation (NEMA TS2/ EN 50121-4/e-Mark), and maritime environments (DNV/GL/LR/ABS/ NK)
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The Moxa EDS-205A/208A series are 5 and 8-port industrial Ethernet switches that support IEEE 802.3 and IEEE 802.3u/x with 10/100M full/ half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing. The Moxa EDS-205A/208A switches provide 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC) redundant power inputs that can be connected simultaneously to live AC/DC power sources. These switches have been designed for harsh industrial environments, such as in maritime (DNV/GL/LR/ABS/NK), rail wayside, highway, or mobile applications(EN 50121-4/NEMA TS2/e-Mark), or hazardous locations (Class I Div. 2, ATEX Zone 2) that comply with FCC, UL, and CE standards.

The Moxa EDS-205A/208A switches are available with a standard operating temperature range from -10 to 60°C, or with a wide operating temperature range from -40 to 75°C. All models are subjected to a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. In addition, the Moxa EDS-205A/208A switches have DIP switches for enabling or disabling broadcast storm protection, providing another level of flexibility for industrial applications.

Specificaties

Moxa EDS-205A / Moxa EDS-208A Series specificaties
Technology
StandardsIEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing TypeStore and Forward
Switch Properties
MAC Table SizeMoxa EDS-205A: 1 K
Moxa EDS-208A: 2 K
Packet Buffer SizeMoxa EDS-205A: 384 kbit
Moxa EDS-208A: 768 kbit
Interface
RJ45 Ports10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode)
DIP SwitchesEnable/Disable broadcast storm protection
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage12/24/48 VDC redundant dual inputs
Operating Voltage9.6 to 60 VDC
Input CurrentMoxa EDS-205A: 0.09 A @ 24 VMoxa EDS-205A-M/S: 0.1 A @ 24 V
Moxa EDS-208A: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-M/S: 0.11 A @ 24 V
Moxa EDS-208A-MM/SS: 0.15 A @ 24 V
Overload Current Protection1.1 A
Connection1 removable 4-contact terminal block
Reverse Polarity ProtectionPresent
Physical Characteristics
HousingAluminum
IP RatingIP30 protection
DimensionsMoxa EDS-205A Series: 30 x 115 x 70 mm (1.18 x 4.52 x 2.76 in)
Moxa EDS-208A Series: 50 x 114 x 70 mm (1.96 x 4.49 x 2.76 in)
WeightMoxa EDS-205A Series: 175 g (0.39 lb)
Moxa EDS-208A Series: 275 g (0.61 lb)
InstallationDIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating TemperatureStandard Models: -10 to 60°C (14 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
SafetyUL 508
Hazardous LocationUL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D,
ATEX Zone 2 Ex nA IIC T4 Gc
EMCEN 55032/24
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8
Traffic ControlNEMA TS2
Rail TrafficEN 50121-4
MarineMoxa EDS-205A: DNV, GL, LR, ABS, NK
Moxa EDS-208A: IEC 60945; Pending: DNV, GL, LR, ABS, NK
ShockIEC 60068-2-27
FreefallIEC 60068-2-32
VibrationIEC 60068-2-6
NotePlease check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
TimeMoxa EDS-205A Series: 3,040,784 hrs
Moxa EDS-208A Series: 2,701,531 hrs
StandardTelcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 261,95 ex btw
Gratis verzonden
Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden!
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 8 x 10/100/1000BaseT(X)
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • Fiber optic options for extending distance and electrical noise immunity
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • Supports jumbo frame transmission up to 9.6 KB
  • Relay output warning for power failure and port break alarm
  • Broadcast storm protection
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The EDS-G308 switches are equipped with 8 Gigabit Ethernet ports, respectively, and up to 2 fiber optic ports (one for EDS-G205-1GTXSFP series and two for EDS-G308-2 SFP series), making them ideal for applications that demand high bandwidth. The EDS-G308 switches provide an economical solution for your industrial Gigabit Ethernet connections, and the built-in relay warning function alerts network managers when power failures or port breaks occur. In addition, the add-on 4-pin DIP switches can be used for controlling over the functions of broadcast protection, jumbo frame, IEEE 802.3az energy saving and 100/1000 SFP speed switching (EDS-G205-1GTXSFP series only) is ideal for easy on-site configuration for any industrial automation application. Two models are available in this series. One model has an operating temperature range of -10 to 60°C, and the other model has an extended operating temperature range of -40 to 75°C. Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-G308 switches can be installed easily on a DIN-rail or in distribution boxes.

Specificaties

Moxa EDS-G308 Series Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseX
IEEE 802.3x for Flow Control
IEEE 802.3az for Energy-Efficient Ethernet
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size 8 K
Packet Buffer Size 1024 Kbit (EDS-G205-1GTXSFP Series), 4 Mbit (EDS-G308 Series)
Jumbo Frame Size 10 KB (EDS-G205-1GTXSFP Series), 9.6 KB (EDS-G308 Series)
Interface
RJ45 Ports 10/100/1000BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100/1000BaseSFP slot (SFP model)
DIP Switches One for port break alarm, one for Enable/Disable broadcast storm protection, jumbo frame, IEEE 802.3az energy saving and 100/1000 SFP speed switching
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Power Requirements
Input Voltage 12/24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage 9.6 to 60 VDC
Input Current EDS-G205-1GTXSFP: 0.14 A @ 24 V EDS-G308: 0.29 A @ 24 V
EDS-G308-2SFP: 0.31 A @ 24 V
Connection 1 removable 6-contact terminal block
Reverse Polarity Protection Present
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-G205-1GTXSFP Series: 29 x 135 x 105 mm (1.14 x 5.31 x 4.13 in)
EDS-G308 Series: 53 x 135 x 105 mm (2.08 x 5.31 x 4.13 in)
Weight EDS-G205-1GTXSFP Series: 290 g (0.64 lb)
EDS-G308 Series: 880 g (1.94 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: -10 to 60°C (14 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
Safety UL 508, EN 60950-1 (LVD)
Hazardous Location UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D,
ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8
Rail Traffic EN 50121-4
Marine DNV, ABS, LR, GL, NKK
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
• MTBF (mean time between failures)
Time EDS-G205-1GTXSFP Series: 2,823,446 hrs
EDS-G308 Series: 2,424,649 hrs
Standard Telcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 278,95 ex btw
Gratis verzonden
Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden!
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 16 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 16 x 10/100BaseT(X)
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • Relay output warning for power failure and port break alarm
  • Broadcast storm protection
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The EDS-316 are 16-port Ethernet switches that provide an economical solution for your industrial Ethernet connections. The built-in relay warning function alerts network engineers when power failures or port breaks occur, and the switches are designed for harsh industrial environments, such as in hazardous locations (Class 1 Div. 2 / ATEX Zone 2). The switches comply with FCC, UL, and CE standards, and come in two model types: standard operating temperature range models (0 to 60°C) and wide operating temperature range models (-40 to 75°C). Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-316 switches can be installed easily on a DIN-rail or in a distribution box.

Specificaties

Moxa EDS-316 Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size EDS-305/308/309: 1K
EDS-316: 4K
Packet Buffer Size EDS-305: 384 kbit
EDS-308/309: 512 kbit
EDS-316: 1.25 Mbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector)
DIP Switches Port break alarm mask
Enable/disable broadcast storm protection (EDS-316)
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage EDS-305/308: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-309: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-316: 12/24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage EDS-305/308: 12 to 48 VDC
EDS-309: 12 to 45 VDC
EDS-316: 9.6 to 60 VDC
Input Current EDS-305: 0.11 A @ 24 V
EDS-305-M/S: 0.13 A @ 24 V
EDS-308: 0.11 A @ 24 V
EDS-308-M/S: 0.17 A @ 24 V
EDS-308-MM/SS: 0.19 A @ 24 V
EDS-309-3M: 0.26 A @ 24 V
EDS-316: 0.24 A @ 24 V
EDS-316-M/S/MM/SS/MS: 0.31 A @ 24 V
Overload Current Protection EDS-305, EDS-305-M, EDS-305-S, EDS-308: 1.1 A
EDS-308-M/S/MM/SS, EDS-309 Series: 1.6 A
EDS-316 Series: 2.5 A
Connection 1 removable 6-pin terminal block
Reverse Polarity Protection Supported
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-305/308/309 Series:
53.6 x 135 x 105 mm (2.11 x 5.31 x 4.13 in)
EDS-316 Series:
80.1 x 135 x 105 mm (3.15 x 5.31 x 4.13 in)
Weight EDS-305/308/309 Series: 790 g (1.75 lb)
EDS-316 Series: 1140 g (2.52 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: 0 to 60°C (32 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety EDS-305 Series: UL 508, UL 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1
EDS-308/309/316 Series: UL 508, UL 60950-1,
CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1
Hazardous Location UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz, 3 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V (EDS-309/316: 10 V)
IEC 61000-4-8
Marine DNV, GL
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-305 Series: 422,000 hrs
EDS-308 Series: 255,000 hrs
EDS-309 Series: 396,000 hrs
EDS-316 Series: 257,000 hrs
Standard MIL-HDBK-217F, GB 25°C

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 435,95 ex btw
Gratis verzonden
2 tot 3 weken levertijd
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 9 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 6 x 10/100BaseT(X)
  • 3 x 10/100BaseFX multi mode
  • SC connector
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • Relay output warning for power failure and port break alarm
  • Broadcast storm protection
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The EDS-309 are 9-port Ethernet switches that provide an economical solution for your industrial Ethernet connections. The built-in relay warning function alerts network engineers when power failures or port breaks occur, and the switches are designed for harsh industrial environments, such as in hazardous locations (Class 1 Div. 2 / ATEX Zone 2). The switches comply with FCC, UL, and CE standards, and come in two model types: standard operating temperature range models (0 to 60°C) and wide operating temperature range models (-40 to 75°C). Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-309 switches can be installed easily on a DIN-rail or in a distribution box.

Specificaties

Moxa EDS-309 Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size EDS-305/308/309: 1K
EDS-316: 4K
Packet Buffer Size EDS-305: 384 kbit
EDS-308/309: 512 kbit
EDS-316: 1.25 Mbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector)
DIP Switches Port break alarm mask
Enable/disable broadcast storm protection (EDS-316)
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage EDS-305/308: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-309: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-316: 12/24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage EDS-305/308: 12 to 48 VDC
EDS-309: 12 to 45 VDC
EDS-316: 9.6 to 60 VDC
Input Current EDS-305: 0.11 A @ 24 V
EDS-305-M/S: 0.13 A @ 24 V
EDS-308: 0.11 A @ 24 V
EDS-308-M/S: 0.17 A @ 24 V
EDS-308-MM/SS: 0.19 A @ 24 V
EDS-309-3M: 0.26 A @ 24 V
EDS-316: 0.24 A @ 24 V
EDS-316-M/S/MM/SS/MS: 0.31 A @ 24 V
Overload Current Protection EDS-305, EDS-305-M, EDS-305-S, EDS-308: 1.1 A
EDS-308-M/S/MM/SS, EDS-309 Series: 1.6 A
EDS-316 Series: 2.5 A
Connection 1 removable 6-pin terminal block
Reverse Polarity Protection Supported
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-305/308/309 Series:
53.6 x 135 x 105 mm (2.11 x 5.31 x 4.13 in)
EDS-316 Series:
80.1 x 135 x 105 mm (3.15 x 5.31 x 4.13 in)
Weight EDS-305/308/309 Series: 790 g (1.75 lb)
EDS-316 Series: 1140 g (2.52 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: 0 to 60°C (32 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety EDS-305 Series: UL 508, UL 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1
EDS-308/309/316 Series: UL 508, UL 60950-1,
CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1
Hazardous Location UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz, 3 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V (EDS-309/316: 10 V)
IEC 61000-4-8
Marine DNV, GL
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-305 Series: 422,000 hrs
EDS-308 Series: 255,000 hrs
EDS-309 Series: 396,000 hrs
EDS-316 Series: 257,000 hrs
Standard MIL-HDBK-217F, GB 25°C

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 494,95 ex btw
Gratis verzonden
2 tot 3 weken levertijd
  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 9 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 6 x 10/100BaseT(X)
  • 3 x 10/100BaseFX multi mode
  • ST connector
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • Relay output warning for power failure and port break alarm
  • Broadcast storm protection
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
The EDS-309 are 9-port Ethernet switches that provide an economical solution for your industrial Ethernet connections. The built-in relay warning function alerts network engineers when power failures or port breaks occur, and the switches are designed for harsh industrial environments, such as in hazardous locations (Class 1 Div. 2 / ATEX Zone 2). The switches comply with FCC, UL, and CE standards, and come in two model types: standard operating temperature range models (0 to 60°C) and wide operating temperature range models (-40 to 75°C). Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-309 switches can be installed easily on a DIN-rail or in a distribution box.

Specificaties

Moxa EDS-309 Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size EDS-305/308/309: 1K
EDS-316: 4K
Packet Buffer Size EDS-305: 384 kbit
EDS-308/309: 512 kbit
EDS-316: 1.25 Mbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector)
DIP Switches Port break alarm mask
Enable/disable broadcast storm protection (EDS-316)
Alarm Contact 1 relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage EDS-305/308: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-309: 24 VDC, redundant dual inputs
EDS-316: 12/24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage EDS-305/308: 12 to 48 VDC
EDS-309: 12 to 45 VDC
EDS-316: 9.6 to 60 VDC
Input Current EDS-305: 0.11 A @ 24 V
EDS-305-M/S: 0.13 A @ 24 V
EDS-308: 0.11 A @ 24 V
EDS-308-M/S: 0.17 A @ 24 V
EDS-308-MM/SS: 0.19 A @ 24 V
EDS-309-3M: 0.26 A @ 24 V
EDS-316: 0.24 A @ 24 V
EDS-316-M/S/MM/SS/MS: 0.31 A @ 24 V
Overload Current Protection EDS-305, EDS-305-M, EDS-305-S, EDS-308: 1.1 A
EDS-308-M/S/MM/SS, EDS-309 Series: 1.6 A
EDS-316 Series: 2.5 A
Connection 1 removable 6-pin terminal block
Reverse Polarity Protection Supported
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-305/308/309 Series:
53.6 x 135 x 105 mm (2.11 x 5.31 x 4.13 in)
EDS-316 Series:
80.1 x 135 x 105 mm (3.15 x 5.31 x 4.13 in)
Weight EDS-305/308/309 Series: 790 g (1.75 lb)
EDS-316 Series: 1140 g (2.52 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: 0 to 60°C (32 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety EDS-305 Series: UL 508, UL 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1
EDS-308/309/316 Series: UL 508, UL 60950-1,
CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1
Hazardous Location UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz, 3 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V (EDS-309/316: 10 V)
IEC 61000-4-8
Marine DNV, GL
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-305 Series: 422,000 hrs
EDS-308 Series: 255,000 hrs
EDS-309 Series: 396,000 hrs
EDS-316 Series: 257,000 hrs
Standard MIL-HDBK-217F, GB 25°C

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 494,95 ex btw
Gratis verzonden

Hulp nodig van onze experts?
Stel ons een vraag en krijg direct antwoord!
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.