nl
Inloggen
0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.



Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Neem contact op
Hulp nodig?
033-3020012
Live Chat
Subcategorieën
Product filters
Gebruik de onderstaande filters om bij het juiste product uit te komen
Zoek op productnaam
0
Onbeperkt
 


Bezig met laden...
€ 786,95 ex btw
(€952,21
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232/RS422/485
  • Rackmount model
  • 10/100BaseT(X)
  • Wide temperature
Downloads
€ 1.308,95 ex btw
(€1583,83
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232/RS422/485
  • Rackmount model
  • 10/100BaseF(X) multi mode
  • SC connector
Downloads
€ 1.048,95 ex btw
(€1269,23
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232/RS422/485
  • Rackmount model
  • 10/100BaseF(X) single mode
  • SC connector
Downloads
€ 1.090,95 ex btw
(€1320,05
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232/RS422/485
  • Rackmount model
  • 10/100BaseT(X)
  • Wide temperature
Downloads
€ 1.284,95 ex btw
(€1554,79
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232
  • Rackmount model
  • 10/100BaseT(X)
Downloads
€ 819,95 ex btw
(€992,14
Incl btw)
Gratis verzonden
€ 855,95 ex btw
(€1035,70
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 16 x RS232/RS422/485
  • Rackmount model
  • 10/100BaseT(X)
Downloads
€ 939,95 ex btw
(€1137,34
Incl btw)
Gratis verzonden

Heeft u hulp of advies nodig?
Wij zijn 5 dagen per week beschikbaar
Ma t/m vr van 8:30 - 17:00 uur
Bel ons op
033-3020012
Stuur onze verkoop
een email
Technische ondersteuning
nodig?
Vul ons
contactformulier in