nl
Inloggen
0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.



Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Neem contact op
Hulp nodig?
033-3020012
Live Chat
Subcategorieën
Product filters
Gebruik de onderstaande filters om bij het juiste product uit te komen
Zoek op productnaam
0
Onbeperkt
 


Bezig met laden...
20 Op voorraad, Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Downloads
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

Overzicht
  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST connectors)
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x support
  • Broadcast storm protection
  • DIN-rail mounting ability
  • -10 to 60°C operating temperature range
The EDS-205/208 series of industrial Ethernet switches are entry-level industrial 5 and 8-port Ethernet switches that support IEEE 802.3/802.3u/802.3x with 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDIX auto-sensing RJ45 ports. The EDS-205/208 switches are rated to operate at temperatures ranging from -10 to 60°C, and are rugged enough for any harsh industrial environment. The switches can be easily installed on a DIN-rail as well as in distribution boxes. The DIN-rail mounting capability, wide operating temperature, and the IP30 housing with LED indicators make the plug-and-play EDS-205/208 switches easy to use and reliable.

Specificaties

Product specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing Type Store and Forward
Switch Properties
MAC Table Size 1 K
Packet Buffer Size 512 kbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode)
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input Voltage EDS-205: 24 VDC (12 to 48 VDC), single input
EDS-208 Series: 24 VDC (12 to 45 VDC), single input
Input Current EDS-205: 0.11 A @ 24 V
EDS-208: 0.12 A @ 24 V
EDS-208-M: 0.2 A @ 24 V
Overload Current Protection 1.1 A
Connection 1 removable 3-contact terminal block
Reverse Polarity Protection Present
Physical Characteristics
Housing Plastic
IP Rating IP30 protection
Dimensions EDS-205: 24.9 x 100 x 86.5 mm (0.98 x 3.94 x 3.41 in)
EDS-208 Series: 40 x 100 x 86.5 mm (1.57 x 3.94 x 3.41 in)
Weight EDS-205: 135 g (0.30 lb)
EDS-208 Series: 170 g (0.38 lb)
Installation DIN-rail mounting
Environmental Limits
Operating Temperature -10 to 60°C (14 to 140°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety EDS-205: UL 508, EN 60950-1
EDS-208 Series: UL 508
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V
IEC 61000-4-8
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time EDS-205: 3,915,945 hrs
EDS-208: 401,624 hrs
EDS-208-M-SC/ST: 368,353 hrs
Standard Telcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
DatasheetDownload
ManualDownload

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.
€ 64,95 ex btw
(€79,80
Incl btw)
Gratis verzonden
40 Op voorraad, Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 8 x 10/100BaseT(X)
Downloads
€ 100,95 ex btw
(€122,15
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 7 x 10/100BaseT(X)
  • 1 x 10/100BaseFX multi mode
  • SC connector
Downloads
€ 169,95 ex btw
(€205,64
Incl btw)
Gratis verzonden
Levertijd : 2 week(en)
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 7 x 10/100BaseT(X)
  • 1 x 10/100BaseFX multi mode
  • ST connector
Downloads
€ 169,95 ex btw
(€205,64
Incl btw)
Gratis verzonden

Heeft u hulp of advies nodig?
Wij zijn 5 dagen per week beschikbaar
Ma t/m vr van 8:30 - 17:00 uur
Bel ons op
033-3020012
Stuur onze verkoop
een email
Technische ondersteuning
nodig?
Vul ons
contactformulier in