nl
Inloggen
0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.



Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Neem contact op
Hulp nodig?
Live Chat
Let op! maandag 31 december 2018 zal IPC-Online gesloten zijn in verband met activiteiten, nieuwe bestellingen kunnen pas 2 januari 2019 verzonden worden! Excuses voor het ongemak.
EDS-P506A-4PoE-MM-SC_1.JPG
EDS-P506A-4PoE-SS-SC

Moxa Managed PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX single mode port with SC connector, 0 to 60°C

Artikelnummer

EDS-P506A-4PoE-SS-SC 

Verzendkosten

€ 0,00 

Levertijd

0 dag(en)

€ 1.532,95
Prijs per Stk

Voorraad : 0

Aantal: 
In winkelwagentje

  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 6 poorten
  • Managed Ethernet switch
  • 4 x PoE 10/100BaseT(X)
  • 2 x 10/100BaseFX single mode
  • SC connector
  • Aluminum housing
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 4 IEEE 802.3af/at compliant PoE and Ethernet combo ports
  • Up to 30 watts per PoE port
  • 24/48 VDC wide range redundant power inputs
  • Advanced PoE management functions, including PD failure check and PoE scheduling
  • Turbo Ring and Turbo Chain (recovery time < 20 ms @ 250 switches), RSTP/STP, and MSTP for network redundancy
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)
  • Supports MXstudio for easy, visualized industrial network management
The EDS-P506A-4PoE series managed redundant Ethernet switches come standard with 4 10/100BaseT(X) 802.3at (PoE+) and 802.3af (PoE) compliant Ethernet ports and 2 10/100BaseT(X) or 2 10/100BaseFX Ethernet ports. The EDS-P506A-4PoE switches provide up to 30 watts of power per PoE port, and allow power to be supplied to connected high-power devices when AC power is not readily available or is cost-prohibitive to provide locally. The EDS-P506A-4PoE series is designed especially for security automation applications such as IP surveillance, and gate of entry systems, which can benefit from a scalable backbone construction and Power-over-Ethernet support.

Specificaties

Moxa EDS-P506A-4PoE Series specificaties
Technology
Standards IEEE 802.3af/at for Power-over-Ethernet
IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w for Rapid STP
IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.1p for Class of Service
IEEE 802.1X for Authentication
IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP
Software Features
Management IPv4/IPv6, SNMP v1/v2c/v3, LLDP, Port Mirror, DDM, RMON, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, BootP, TFTP, SMTP, RARP, Telnet, Syslog, SNMP Inform, Flow Control, Back Pressure Flow Control
Filter 802.1Q VLAN, Port-Based VLAN, GVRP, IGMP v1/v2, GMRP
Redundancy Protocols STP, RSTP, MSTP, Turbo Ring v1/v2, Turbo Chain, Link Aggregation
Security RADIUS, TACACS+, SSL, SSH, Port Lock
Time Management SNTP, NTP Server/Client, IEEE 1588v2 PTP (software-based)
Industrial Protocols EtherNet/IP, Modbus/TCP
MIB MIB-II, Ethernet-Like MIB, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9
Switch Properties
Priority Queues 4
Max. Number of VLANs 64
VLAN ID Range VID 1 to 4094
IGMP Groups 256
MAC Table Size 8 K
Packet Buffer Size 1 Mbit
Interface
RJ45 Ports 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports 100BaseFX ports (SC/ST connector)
Console Port RS-232 (RJ45 connector)
PoE Pinout V+, V+, V-, V- for pin 1, 2, 3, 6 (Endspan, MDI Alternative A)
DIP Switches Turbo Ring, Master, Coupler, Reserve
Alarm Contact 2 relay outputs with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Digital Inputs 2 inputs with the same ground, but electrically isolated from the electronics.
• +13 to +30 V for state “1”
• -30 to +3 V for state “0”
• Max. input current: 8 mA
Optical Fiber
Power Requirements
Input Voltage 24/48 VDC, redundant dual inputs
Operating Voltage 22 to 57 VDC
Input Current 5.72 A @ 24 VDC
Connection 2 removable 6-contact terminal blocks
Reverse Polarity Protection Present
Power Consumption Max. 17.28 W full loading without PDs' consumption
Power Budget Max. 120 W for total PDs’ consumptionMax. 30 W for each PoE port
Physical Characteristics
Housing Metal
IP Rating IP30 protection
Dimensions 80 x 135 x 131.5 mm (3.15 x 5.31 x 5.18 in)
Weight 1270 g (2.80 lb)
Installation DIN-rail mounting, wall mounting (with optional kit)
Environmental Limits
Operating Temperature Standard Models: 0 to 60°C (32 to 140°F)
Wide Temp. Models: -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
Safety UL 508
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: Signal: 10 V
IEC 61000-4-8
Rail Traffic EN 50121-4
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Note: Please check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
Time 433,000 hrs
Standard Telcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.

Daarom kies je IPC-Online
  • Gratis verzending
    Boven de €50,00
  • Moxa Certified engineers
    Technische kennis voor volledige ondersteuning
  • Garantie
    2 jaar op al onze producten
  • Vraag en antwoord
    Binnen 1 uur antwoord op uw vragen
Hulp nodig van onze experts?
Stel ons een vraag en krijg direct antwoord!
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.