nl
Inloggen
0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.



Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Neem contact op
Hulp nodig?
Live Chat
Let op! maandag 31 december 2018 zal IPC-Online gesloten zijn in verband met activiteiten, nieuwe bestellingen kunnen pas 2 januari 2019 verzonden worden! Excuses voor het ongemak.
EDS-208_1.JPG
EDS-208

Moxa 8-port entry-level unmanaged Ethernet switches, DIN rail mountable

Artikelnummer

EDS-208 

Verzendkosten

€ 0,00 

Levertijd

Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden!

€ 92,95
Prijs per Stk

Voorraad : 50

Aantal: 
In winkelwagentje

  •  
    op voorraad
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis in Nederland afgeleverd
  • Binnen 2 tot 3 weken verzonden
  • Moxa certified engineers voor technische support
  • Al meer dan 20 jaar Moxa leverancier
  • Op rekening betalen mogelijk
 
excl btw
Eigenschappen
  • 8 poorten
  • Unmanaged Ethernet switch
  • 8 x 10/100BaseT(X)
  • Overzicht
  • Specificaties
  • Technische ondersteuning
  • Levering & garantie

Overzicht

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST connectors)
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x support
  • Broadcast storm protection
  • DIN-rail mounting ability
  • -10 to 60°C operating temperature range
The EDS-205/208 series of industrial Ethernet switches are entry-level industrial 5 and 8-port Ethernet switches that support IEEE 802.3/802.3u/802.3x with 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDIX auto-sensing RJ45 ports. The EDS-205/208 switches are rated to operate at temperatures ranging from -10 to 60°C, and are rugged enough for any harsh industrial environment. The switches can be easily installed on a DIN-rail as well as in distribution boxes. The DIN-rail mounting capability, wide operating temperature, and the IP30 housing with LED indicators make the plug-and-play EDS-205/208 switches easy to use and reliable.

Specificaties

EDS-205 / EDS-208 Series specificaties
Technology
StandardsIEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for Flow Control
Processing TypeStore and Forward
Switch Properties
MAC Table Size1 K
Packet Buffer Size512 kbit
Interface
RJ45 Ports10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Fiber Ports100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode)
Optical Fiber
Table
Power Requirements
Input VoltageEDS-205: 24 VDC (12 to 48 VDC), single input
EDS-208 Series: 24 VDC (12 to 45 VDC), single input
Input CurrentEDS-205: 0.11 A @ 24 V
EDS-208: 0.12 A @ 24 V
EDS-208-M: 0.2 A @ 24 V
Overload Current Protection1.1 A
Connection1 removable 3-contact terminal block
Reverse Polarity ProtectionPresent
Physical Characteristics
HousingPlastic
IP RatingIP30 protection
DimensionsEDS-205: 24.9 x 100 x 86.5 mm (0.98 x 3.94 x 3.41 in)
EDS-208 Series: 40 x 100 x 86.5 mm (1.57 x 3.94 x 3.41 in)
WeightEDS-205: 135 g (0.30 lb)
EDS-208 Series: 170 g (0.38 lb)
InstallationDIN-rail mounting
Environmental Limits
Operating Temperature-10 to 60°C (14 to 140°F)
Storage Temperature-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
SafetyEDS-205: UL 508, EN 60950-1
EDS-208 Series: UL 508
EMCEN 55032/24
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V
IEC 61000-4-8
ShockIEC 60068-2-27
FreefallIEC 60068-2-32
VibrationIEC 60068-2-6
NotePlease check Moxa’s website for the most up-to-date certification status.
MTBF (mean time between failures)
TimeEDS-205: 3,915,945 hrs
EDS-208: 401,624 hrs
EDS-208-M-SC/ST: 368,353 hrs
StandardTelcordia (Bellcore), GB

Downloads

Product downloads
Datasheet / Manual
Datasheet
Handleiding

Technische ondersteuning

Moxa certified engineers voor technische support
IPC-Online heeft mederwerkers met de titel Moxa Certified Engineer (MCE) in huis. Dankzij deze certificering kunnen de adviseurs onze klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen.

De mederwerkers zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
  • IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
  • IES-L2 Layer-2 Networking
  • IES-OM Operation & Maintenance

Certificaten
Het Moxa IES-F1 certificaat zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. Het Moxa certificaat IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Het bezitten van deze certificaten zorgt er voor dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is. Daardoor kan er een totaaloplossing geboden worden en worden problemen snel opgelost. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

Levering & garantie

Levering
Verzendkosten:
Onze verzendkosten zijn altijd gratis boven een totaal bedrag van 50,00 euro. Bij een totaal bedrag onder de 50,00 euro hanteren we 7,50 verzendkosten.

Verzendwijze:
Wij versturen onze producten met de UPS, op het moment van verzenden krijgt u van ons een Track and Trace nummer zodat u de zending kunt volgen.
Betaling
Wij hebben diverse betaalmethoden waaronder iDEAL, MisterCash/Bancontact, Vooraf overmaken, Rembours, en op rekening. Wij bieden de mogelijkheid voor onze klanten om op rekening te betalen. Na controle door onze financiele afdeling zullen wij u informeren over de status van uw verzoek.
Garantie
Bij IPC-Online bent u verzekerd van 2 jaar garantie vanaf het tijdstip van aflevering, we doen er alles aan om u zo goed mogelijk te helpen. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn gegaan, dan lossen we dat direct voor u op. Bent u er niet zeker van of het defect onder de garantie valt, neem dan contact op met onze support afdeling of via telefoonnummer 033-3020012.

Daarom kies je IPC-Online
  • Gratis verzending
    Boven de €50,00
  • Moxa Certified engineers
    Technische kennis voor volledige ondersteuning
  • Garantie
    2 jaar op al onze producten
  • Vraag en antwoord
    Binnen 1 uur antwoord op uw vragen
Hulp nodig van onze experts?
Stel ons een vraag en krijg direct antwoord!
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.